تهیه نقشه های اجرایی

تهیه نقشه های اجرایی:

متخصصان آرشام صنعت پس از بررسی نقشه های پروژه اقدام به تهیه نقشه های اجرایی ( به صورت سه بعدی) و در صورت نیاز پروژه اقدام به جانمایی سیستم های نصب می نمایند، این نقشه ها باید توسط دستگاه نظارت پروژه بررسی و تایید شود، پس از تایید براورد مقداری و ریالی تهیه و به پروژه اعلام میگردد.

طراحی و تحلیل دقیق مهندسی:

متخصصان آرشام صنعت ضمن بازدید از پروژه محاسبات باربری لازم سیستم نصب را باتوجه به داده های دستگاه نظارت و پیمانکار محترم انجام می دهند این محاسبات احتمال بروز خطا رو به طرز چشمگیری کاهش داده و دقت انتخاب محصول را افزایش می دهد.

مشاوره مالی و فنی

مشاوره مالی و فنی:

آرشام صنعت با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه سیستم های نصب در پروژه های گوناگون قادر است راهکارهای متنوعی برای مسایل پیش آمده در پروژه های ساختمانی ارایه دهد با توجه به تنوع راهکارهای پیشنهادی کارفرمایان میتوانند ضمن مقایسه مالی این راهکارها بهینه ترین و اقتصادی ترین روش را انتخاب نمایند.

ارایه مشخصات فنی محصولات

ارائه مشخصات فنی محصولات:

محصولات آرشام صنعت دارای مشخصات دقیق باربری و ابعادی میباشند که این اطلاعات به گونه ای کاربردی در اختیار کاربران قرار دارد. تست های باربری متعددی توسط موسسات تحقیقاتی معتبر کشور روی محصولات انجام پذیرفته که موید این اطلاعات میباشد.

تهیه نقشه های اجرایی

خدمات ویژه پیمانکاران و مهندسین طراح

شرکت آرشام صنعت آماده است تا در زمینه آموزش نحوه کاربرد محصولات جدید به دست اندرکاران پروژه های ساختمانی همکاری نماید همچنین امکان اجرای نمونه و نمایش محصولات در محل پروزه وجود دارد به این ترتیب ضمن اطمینان از قابل اجرا بودن طرح نحوه اجرا هم برای مجریان محترم روشن می شود.از دیگر خدمات شرکت تست کشش انکر بولت های مکانیکی و شیمیایی است که برای اطمینان هرچه بیشتر پیمانکاران و دست اندرکاران محترم پروژه از عملکرد محصولات در محل پروژه انجام می شود.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟